Menu
Obec Žabeň
ObecŽabeň

Dobojováno - Linky č. 8 a č. 13 MHD Frýdek-Místek začínají jezdit do Žabně od 15. prosince

-

Je dobojováno! Téměř rok a půl vlekoucí se jednání mezi naší obcí, Magistrátem Frýdku-Místku a Moravskoslezským krajem, byly konečně v minulém týdnu uzavřeny.

Rada kraje svým usnesením č. 27/2063 souhlasí se zajišťováním veřejné služby v přepravě cestujících veřejnou linkovou osobní dopravou (městskou hromadnou dopravou) mimo územní obvod statutárního města Frýdek-Místek v obcích Staříč, Paskov, Žabeň, Baška, Staré Město, Janovice.

Pro občany naší obce to znamená další zlepšení dopravní dostupnosti do Frýdku-Místku. Nejvíce ocení zavedení této služby všechny rodiny, které vypravují své děti autobusy do škol ve Frýdku-Místku. Navíc platí i ta skutečnost, že MHD Frýdek-Místek poskytuje své služby zdarma...

Bližší informace o tom jak získat čipovou kartu pro jednotlivé skupiny obyvatelstva přineseme v podzimním vydání obecního zpravodaje. 

Přeji krásný den,

Martin Válek
místostarosta

 

Datum vložení: 27. 10. 2013 0:00
Datum poslední aktualizace: 27. 10. 2013 0:00

fotogalerie

podpořené projekty